Prodejte, co nepotřebujete. 

Kupte, co vás zajímá. 

Mrkněte jak na to ...

 

Informace pro nakupující: 

Vstup: Na bazárek je vstup ZDARMA. Začátek je naplánován na 10:00 a končit budeme ve 12:30.

Zábava i pro děti: Vemte na Bazárek i své ratolesti! Po dobu vašich nákupů si mohou  pohrát v hracím koutku, kde si budou moci kluci i holky malovat, vyřešit bludiště, hrát si s hračkami aj. Mimo jiné mohou běhat po zahradě, ze které vám neutečou. K dispozici budou mít také skluzavku a malé pískoviště:).

Informace pro prodávající:

Registrace: Prosíme všechny, kteří budou chtít prodávat, nechť se registrují na emailu bazarekviola@email.cz, a to z důvodu omezené kapacity (stan je sice veliký, ale ne nafukovací:). Registrovaní dostanou k dispozici půlku 2 m lavice, na které si mohou rozložit své nabízené věci. Přineste si s sebou i ramínka, rozkládací stoly, "líné sluhy" či věšák na prádlo. 

Co prodávat? Použité i nepoužité oblečení, boty nebo doplňky, dětské věci, které už doma nechcete, ale někomu jinému by se mohly líbit. 

Co s neprodaným zbožím?Pokud se vám nechce věci, které neprodáte, vozit zase domů, můžete je věnovat na charitu - naše společnost Viola Apartments je zaměřena na pomoc lidem v nouzi a proto použití těchto věcí bude směřovat do dětských domovů či domů pro seniory. Pro tento účel bude označená krabice.

Nikoho nenecháme žíznit ani hladovět! Otevřený bude bar i restaurace, tak si k tomu náročnému nakupování dejte kafíčko, vínko, dort anebo zůstaňte na oběd :)